• Jesenná cesta zdravia v Mladosti

   28.10.2019 05:38
   Žiaci na odbornom výcviku pripravili jesennú ponuku pre svojich hostí v školskej reštaurácii a kaviarni Mladosť, ktorá získala v roku 2019 striebornú Liptovskú hviezdu.

   Pod vedením majstrov odborného výcviku pripravili žiaci pre svoich hostí jesennú ponuku v rámci školskej akcie Jesenná cesta zdravia. Hostia reštaurácie si mohli vychutnať svieži tekvicový koláč a kávovo-ovocné smoothy.

     

  • Gurmánska večera

   12.03.2018 12:49
   Žiaci našej školy pod vedenním majstrov odbornej výchovy pripravili gurmánsku slávnostnú večeru, ktorú si vychutnali naši hostia. Obsluhovalo sa banketovým spôsobom obsluhy, čo prinieslo okrem gastronomického zážitku aj vyššiu úroveň stolovania a hostia ocenili profesionalitu našich žiakov. 

     

  • Valentín v MLADOSTI

   15.02.2018 09:18
    

   Ku dňu svätého Valenína reštaurácia MLADOSŤ privítala zákazníkov sladkým srdiečkom, voňavím nápojom a spríjemnila tento deň aj upravou reštaurácie do farieb zamilovaných.

  • HALLOWEEN PÁRTY

   07.11.2017 17:50
   HALLOWEEN v Mladosti

   Študenti a majstri odbornej výchovy HA pripravili pre žiakov končiacich ročníkov ZŠ HALLOWEEN PÁRTY spojenú s prezentáciou zručností odborov čašník, kuchár a aranžér.

   Žiakov ZŠ oslovilo aj malé občerstvenie vo forme mini dezertov a miešaných nápojov.

   Veríme, že sme žiakom spríjemnili popoludnie a dostali do povedomia aj možnosti štúdia spomínaných odborov na našej škole.

  • Milí priatelia dobrého jedla a nálady

   18.08.2017 12:57
   Vitajte v reštaurácii a kaviarni mladosť

   Prajeme Vám dobrú chuť